"Щурячі бої" в "ЛНР": Чого чекати Україні, - експерт

Звичайно, в наших інтересах було б усунення Плотницького. Мінус один підпис від "колаборанта". І ще - у наших інтересах щоб ці "мутки" тривали дуже довго. Так буде зручніше визволяти Луганщину від усіх плотницьких і корнетів.

Про це пише у своєму блозі заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко, передають Патріоти України.

"Сьогодні існує декілька варіантів вирішення "питання ЛНР" з боку "північних кураторів".

Перший, відправити на "пенсію ім. Януковича", або - "почесну пенсію ім. Гіві/Мотороли" обох і Плотницького, і Корнета. Такий би варіант став компромісом між інтересами російських кураторів. Тим більше, що черга на посаду "імпєратора всєя Луганщини" вже існує.

Залишити Корнета – це не варіант. Бо з ким тоді вести переговори Волкеру в контактній групі? З Сурковим, який не спроможний ні захистити, ні поставити власного ставленика в республіці? Чи не вимагатиме він представника ФСБ?

Другий – об’єднання республік в одну. Власне, "миротворці Захарченка" уже увійшли в "дружню республіку". Політично цей варіант найбільше підходить Кремлю. Так зручніше контролювати. Але. Давайте будемо відвертими. Саме поняття "інтереси Кремля" - звучить надто пафосно. За цим визначенням стоять інтереси Путіна, Адміністрації, ФСБ, ГРУ, Міноборони. І кожен з них (а деякі вважають, що навіть Путін) не є одним гравцем, а цілою командою. І в кожній команді на "потоках" сидять спеціально навчені люди, яким грошей не давай, дай лише "подєрєбанить бюджет". Ось навіть Путін заявив, що його зарплата зменшилась. До чого це? До того, що об’єднання в одну "республіку" і зменшить потоки, і ускладнить цей дерибан. І хтось в російській владі втратить хлібне місце.

Третій шлях. Залишити Плотницького "весільним генералом". А на реальне керівництво поставити людей з Росії. Підпис його ж стоїть під "мінськими угодами", а якщо його зняти, а потім Захарченко випадково застрелиться/підірветься/цироз – то виходить, що треба або нові угоди підписувати, або втратити ще один аргумент "це ж громадянська війна".

А що очікувати Україні? Звичайно, в наших інтересах було б усунення Плотницького. Мінус один підпис від "колаборанта". І ще - у наших інтересах щоб ці "мутки" тривали дуже довго. Так буде зручніше визволяти Луганщину від усіх плотницьких і корнетів. Але. Будемо реалістами. Росія не залишить надовго "шалтай-болтай" в "ЛНР".

Більше того, як тільки стане зрозумілим чим це закінчиться, відразу включиться механізм "відвертання уваги". Він, по-перше, необхідний для того, щоб піпл окупованої Луганщини різко забув про внутрішні проблеми. А по-друге, - для того, щоб нова конфігурація влади в "ЛНР" могла перетягти всі важелі на себе. Як владні, так і контроль над потоками. Ну і прибрати під шумок незгодних. Яким може бути це відвертання уваги? Це – і ескалація на лінії зіткнення, це і "діяльність українських ДРГ в тилу республіки". Це – і потенційні теракти проти мирного населення в ОРЛО. Нібито від українців. Щоб не забували хто справжній ворог."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...