Шестикласниця з м. Малин Житомирської області Тетяна Деркач встановила світовий рекорд у становій тязі на чемпіонаті з пауерліфтингу. Чемпіонат проходив у Києві 23-25 листопада. Про досягнення маленької чемпіонки повідомляє прес-служба Малинської міської ради, передають Патріоти України.
"Тетяна Деркач, шестикласниця школи-ліцею №1, вперше виступила на змаганнях такого рівня, показавши сумарний результат 115 кг. Дівчинка, яка важить всього 30 кг, не тільки посіла перше місце і отримала золоту медаль, але і встановила світовий рекорд у становій тязі у своїй ваговій категорії, подолавши штангу вагою 70 кг", - сказано в повідомленні.
Всього в чемпіонаті з пауерліфтингу, жиму лежачи та становій тязі серед жінок і чоловіків взяли участь понад 350 спортсменів, серед яких представники Монголії, Латвії, Фінляндії, США, Індії, Туреччини, Грузії, Ізраїлю та інших країн.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...