Покрову вважають головним осіннім християнським святом, історія якого бере початок із подій далекого 910 року в Константинополі, передають Патріоти України.
Три осінні вихідні - привід влаштувати невелику подорож. Пропонуємо кілька варіантів для осіннього відпочинку в Україні.
Батурин
Це унікальний заповідник, який знаходиться в місті Батурин Чернігівської області, об'єднує безцінні пам'ятки історії, архітектури, культури, археології та природи: палацово-парковий ансамбль Кирила Розумовського, будинок генерального судді Василя Кочубея, музей археології Батурина, Воскресенська церква-усипальниця гетьмана Розумовського, парк "Кочубеївський", Ніколо-Крупицький монастир, Цитадель Батуринської фортеці. Крім того, в місті є кілька готелів, де можна зупинитися на ніч.
Качанівка
Це національний історико-культурний заповідник, створений у 1981 році на основі старовинної дворянської садиби і парку, заснованих у 1770-і роки. На сьогоднішній день є практично єдиною серед українських садиб східної України, що збережена в комплексі.
Качанівський парк є одним із найбільших пейзажних парків в Україні і в Європі - 560 гектарів.
Термальні джерела
Відмінним варіантом для відпочинку восени можуть стати термальні джерела. В Україні їх є кілька, зокрема:
Осіннє море
Відмінний варіант - поїхати на море восени. У цей час уже немає напливу туристів. Можна відпочити, гуляючи берегом моря, відвідуючи музеї і знамениті одеські дворики. Також відмінна ідея - відвідати фортецю в Білгород-Дністровському, з'їздити в українську Венецію - Вилкове і насолодитися смачним одеським вином.
Бакота
Бакота - затоплене село в Кам'янець-Подільському районі Хмельницької області. Місцевість, де колись жили близько двох тисяч осіб, зараз вражає чарівними пейзажами, загадковими знахідками й унікальним скельним монастирем. А ще, саме тут ви можете помилуватися Дністровським водосховищем і напитися цілющої води з місцевого джерела.
Карпати
Осінні Карпати - не тільки активний відпочинок, а й релакс для душі.
У Карпатах на три дні є безліч варіантів маршрутів, які ви зможете підібрати для себе. Відмінні види відкриваються з хребта Боржави, куди найкраще їхати з Воловця. Дорогою ви також можете заїхати на водоспад Шипіт у Пилипці і відвідати чаєвню на горі. Крім того, цей маршрут прекрасно підійде для людей, які хочуть пройти легкий маршрут, адже до середини гори з Пилипця можна піднятися на підйомнику.
Ще одним нескладним маршрутом є хребет Кукул, звідки відкривається прекрасний вид на найвищий хребет українських Карпат - Чорногірський.
Найскладнішими маршрутами вас здивують Петрос і Говерла.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...