Шлях скреп: У російську армію хочуть повернути замполітів

В армії РФ планують створити Головне військово-політичне управління, яке буде утворене на базі існуючих виховних структур.

Про це повідомив 5 лютого заступник голови громадської ради при Міноборони Росії Олександр Каньшін, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Такий організаційно-політичний та ідеологічний орган доцільно формувати на базі нині діючого Головного управління по роботі з особовим складом (ГУРЛС) Збройних сил - правонаступника колишнього главку з виховної роботи", - заявив Каньшін.

При цьому він уточнив, які будуть повноваження управління. "Нове головне військово-ідеологічне управління повинно мати досить великі повноваження і мати строгу вертикальну структуру в масштабі Збройних сил - від роти до видів і родів військ і замикатися на міністерство оборони Росії", - зазначив він.

При цьому підкреслив, що мова повинна йти не про просте перейменування ГУРЛС. "В умовах глобального інформаційно-психологічного протиборства незмірно зростає роль морально-політичної єдності армії і суспільства. Тому необхідна докорінна перебудова і значне посилення всієї структури в Збройних силах, яка буде організовувати, проводити та відповідати за морально-ідеологічну складову в російській армії, ретельно враховувати в своїй діяльності суспільно-політичну ситуацію в країні, вміло спрямовувати енергію армійських колективів на зміцнення обороноздатності країни і підвищення боєготовності військ", - сказав Каньшін.

Він нагадав, що вперше в Російській армії політичні органи були створені в серпні 1917 року, а потім цей досвід був затребуваний і реалізований в Збройних силах СРСР.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Раніше невідома активність": Вчені розкрили таємницю Бермуд

четвер, 9 липень 2020, 17:30

Походження Бермудських островів пояснили незвичайним, раніше невідомим механізмом вулканічної активності. Бермудські острови утворилися завдяки активності вкрай незвичайних вулканів. Про це йдеться в статті великої міжнародної групи геологів, опубліков...

З архіву ПУ. Жінка-кінь: Норвежка скаче на четвереньках і бере бар'єри (відео)

четвер, 9 липень 2020, 16:00

Вона може бігати риссю, галопом - в точності, як її улюблена тварина. Айла розповіла виданню Insider, що з чотирьох років хотіла бути собакою. І вже тоді освоїла біг на чотирьох кінцівках. А, коли вона зрозуміла, що їй більше подобаються коні, то прост...