Шок!: Оприлюднено зарплати ліквідаторів українських банків

За підрахунками проекту «Декларації», середня зарплата ліквідаторів неплатоспроможних банків в 2016 році склала близько 700 тис грн.

Як зазначають ЗМІ, сума виплат уповноваженим на ліквідацію коливається в залежності від кількості банків, які вони ліквідували протягом року, а також терміну перебування на посаді ліквідатора в певному банку, передають Патріоти України.

Заробітну плату їм нараховує Фонд гарантування вкладів, тобто ці виплати фінансуються з державного бюджету.

Згідно з декларацією, найбільше в 2016 році заробив Владислав Кадиров, з жовтня 2015 року керує ліквідацією «Дельта-банку» - близько 1,2 млн грн. У лютому-березні 2017 року його місячна зарплата становила понад 100 тис грн, через що він був змушений подавати додаткові декларації про суттєві зміни в майновому стані.

На другому місці з зарплатою в 805 тис грн виявився Андрій Шевченко. В даний час він є ліквідатором «Артем-банку» і «Актив-банку».

Його колега Андрій Матвієнко, який займається ліквідацією відразу шести банків, за минулий рік заробив у ФГВФО 765 тис грн, і зайняв в рейтингу третє місце.

Найменше серед ліквідаторів в 2016-м заробили Владислав Валендюк (265 тис грн) та Володимир Гриценко (108 тис грн).

Перший в вересні минулого року був уповноважений на ліквідацію банку «Фінанси і Кредит», другий є одним з двох ліквідаторів «Михайлівського».
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...