Вже не перший: Рейтинг Путіна в Росії стрімко падає (результати дослідження)

Рейтинг довіри росіян до Володимира Путіна знизився на 17% – тепер показник опустився до рівня 2013 року. Найбільше громадяни Росії довіряють армії.

Про це свідчать дані дослідження "Левада-центру", передають Патріоти України.

Так, у 2017 році 75% опитаних росіян вважали, що Путін "цілком заслуговує" довіри. Натомість зараз таких – 58%. У тому, що президент "зовсім не заслуговує довіри", переконані 13% респондентів. У 2017 році так вважало всього 4%.

Експерти зазначають, що на зміну поглядів росіян міг вплинути шок від контрасту передвиборних обіцянок з пенсійною реформою.

Наразі росіяни найбільше довіряють армії – 66%. Третє місце у рейтингу довіри після армії і президента отримують спецслужби і ФСБ – 50%. Церкві довіряють 48% опитаних, благодійним організаціям – 38%. Найменше громадяни довіряють великому бізнесу і партіям – по 16%, Держдумі – 23% і уряду – 27%.

Опитування проводилося 20-26 вересня серед 1600 осіб у 52 суб'єктах Російської Федерації.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...