"Шоу на крові українців": У Верховній Раді хочуть позбавити почесних звань представників української "богеми", які співпрацюють з країною-агресором

За словами авторів законопроекту, ці зірки шоу-бізнесу «показали себе в ці непрості для України часи як артисти, які на крові українців ставлять шоу і влаштовують бізнес».

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів», яким пропонується ввести санкції і позбавити почесних звань України ряд українських і російських артистів за антиукраїнські прояви, передають Патріоти України.

«Протягом тривалого часу ми стежимо за ситуацією, коли замість того, щоб працювати на благо України, закликати до миру і віри в краще майбутнє, такі артисти їдуть в Росію і дякують росіянам за те, що вони їх радо приймають. Така поведінка свідчить про збіг точки зору цих артистів з сепаратистами, які вбивають на Сході кращих синів українського народу. У ряді випадків, ми є свідками активного співробітництва представників української «богеми» з країною-агресором, про що свідчать коментарі, після яких ці артисти не гідні вважатися громадянами України, не кажучи про те, щоб мати почесні звання України», - йдеться в пояснювальній записці.
Так, позбавити державних нагород України пропонують Таїсію Повалій, Ані Лорак, Світлану Лободу, Віталія Козловського, Володимира Бортка, Філіпа Кіркорова та Миколу Баскова.
За словами авторів законопроекту, ці зірки шоу-бізнесу «показали себе в ці непрості для України часи як артисти, які на крові українців ставлять шоу і влаштовують бізнес».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...