"Шоу на крові українців": У Верховній Раді хочуть позбавити почесних звань представників української "богеми", які співпрацюють з країною-агресором

За словами авторів законопроекту, ці зірки шоу-бізнесу «показали себе в ці непрості для України часи як артисти, які на крові українців ставлять шоу і влаштовують бізнес».

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів», яким пропонується ввести санкції і позбавити почесних звань України ряд українських і російських артистів за антиукраїнські прояви, передають Патріоти України.

«Протягом тривалого часу ми стежимо за ситуацією, коли замість того, щоб працювати на благо України, закликати до миру і віри в краще майбутнє, такі артисти їдуть в Росію і дякують росіянам за те, що вони їх радо приймають. Така поведінка свідчить про збіг точки зору цих артистів з сепаратистами, які вбивають на Сході кращих синів українського народу. У ряді випадків, ми є свідками активного співробітництва представників української «богеми» з країною-агресором, про що свідчать коментарі, після яких ці артисти не гідні вважатися громадянами України, не кажучи про те, щоб мати почесні звання України», - йдеться в пояснювальній записці.
Так, позбавити державних нагород України пропонують Таїсію Повалій, Ані Лорак, Світлану Лободу, Віталія Козловського, Володимира Бортка, Філіпа Кіркорова та Миколу Баскова.
За словами авторів законопроекту, ці зірки шоу-бізнесу «показали себе в ці непрості для України часи як артисти, які на крові українців ставлять шоу і влаштовують бізнес».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...