"Шоу на крові українців": У Верховній Раді хочуть позбавити почесних звань представників української "богеми", які співпрацюють з країною-агресором

За словами авторів законопроекту, ці зірки шоу-бізнесу «показали себе в ці непрості для України часи як артисти, які на крові українців ставлять шоу і влаштовують бізнес».

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів», яким пропонується ввести санкції і позбавити почесних звань України ряд українських і російських артистів за антиукраїнські прояви, передають Патріоти України.

«Протягом тривалого часу ми стежимо за ситуацією, коли замість того, щоб працювати на благо України, закликати до миру і віри в краще майбутнє, такі артисти їдуть в Росію і дякують росіянам за те, що вони їх радо приймають. Така поведінка свідчить про збіг точки зору цих артистів з сепаратистами, які вбивають на Сході кращих синів українського народу. У ряді випадків, ми є свідками активного співробітництва представників української «богеми» з країною-агресором, про що свідчать коментарі, після яких ці артисти не гідні вважатися громадянами України, не кажучи про те, щоб мати почесні звання України», - йдеться в пояснювальній записці.
Так, позбавити державних нагород України пропонують Таїсію Повалій, Ані Лорак, Світлану Лободу, Віталія Козловського, Володимира Бортка, Філіпа Кіркорова та Миколу Баскова.
За словами авторів законопроекту, ці зірки шоу-бізнесу «показали себе в ці непрості для України часи як артисти, які на крові українців ставлять шоу і влаштовують бізнес».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...