Штучний інтелект довів європейське лідерство України по сільськогосподарських угіддях

Білоруси навчили штучний інтелект аналізувати супутникові знімки, розпізнавати поля і рослини, які на них вирощують. В результаті на карту нанесені різнокольорові поля, де за кожні сільгоспкультури відповідає свій колір.

Білоруський стартап OneSoil опублікував побудовану за допомогою штучного інтелекту карту сільськогосподарських угідь Європи та США. На ній відображені дані про всі країни Європи та про США, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

Поблизу вона виглядає ось так.

Україна – європейський лідер за засіяної площі

кількість сільськогосподарських земель у світі

У нашій країні культурами засіяно майже 36 млн гектарів.

Але в інших країнах Європи полів більше, ніж в Україні

Чим світліше рожевий колір на карті, тим менша кількість полів в регіоні, і чим темніше, тим полів більше.

Річ у тім, що в Європі краще розвинене маленьке фермерство. Якщо виходити з обсягу земельних угідь, то нашого середнього фермера в ЄС вже вважали б великим.

Ось карта, яка це підтверджує. Вона показує середній розмір полів. Світлий відтінок синього значить менший розмір полів, темний – більший. Майже вся Європа світло-блакитна, а майже вся Україна синя.

Найпопулярніша культура в Україні – кукурудза (за даними штучного інтелекту)

Втім, штучний інтелект не завжди показує точну інформацію. Згідно зі статистичними даними, найпопулярніша культура в Україні – пшениця, на другому місці соняшник, а кукурудза на третьому.


В яких культурах лідирує Україна?

Україна – лідер з вирощування соняшнику

Картоплі у нас більше, ніж в Білорусі

А також ми лідируємо по бобовім

А ось багато пшениці вирощують не тільки в Україні, а й в інших європейських країнах

А так виглядає сільськогосподарська Америка

Ці карти наочно показують, що в України є великий нереалізований потенціал в сільському господарстві. Але вже багато років розвиток галузі гальмує відсутність ринку землі. Навіть Європейський суд з прав людини визнав, що заборона продавати землю сільськогосподарського призначення порушує права, і зобов’язав Україну запустити ринок землі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...