Штучний інтелект, який вирощує огірки, розробили в ​Microsoft

Про смакові параметри овочів в концепції не йдеться.

Дослідницькі команди Microsoft, Intel і Tencent беруть участь в конкурсі Університету Вагенінген в Нідерландах з розробки штучного інтелекту, який зможе керувати автономними теплицями з огірками. Разом з технологічними компаніями в конкурсі беруть участь фермери, які використовують звичайні методи по вирощуванню огірків, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Конкурс розпочався у вересні 2018 року і завершиться в грудні, проте за проміжними результатами лідирує команда Microsoft Research, на другому місці йдуть Tencent і команда з Університету Вагенінген.
Команди, які використовують штучний інтелект для роботи в теплиці, створювали свої моделі на основі фермерських даних, що надаються університетом. Журі, що складалося з професорів Університету Вагенінген, обере переможців, грунтуючись на ефективності використання ресурсів, надійності моделі штучного інтелекту і методів, які використовувалися для вирощування огірків. Про смакові параметри овочів в концепції конкурсу ані слова.
«Мова йде не про те, що робот повинен правильно зрізати огірок і покласти в пакет. Вся теплиця - робот, тому вона повинна бути повністю автономною, а штучний інтелект приймати різні рішення на основі даних, отриманих з датчиків», - сказав головний розробник команди Tencent Девід Валлерстайн.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коронавірус приніс горе в сім'ю знаменитої актриси

четвер, 4 червень 2020, 10:27

Відомого кінооператора ховали в закритій труні... Лужина думає, що колишній чоловік заразився в лікарні. «З ним в реанімаційній палаті лежало 27 людей. Це було на самому початку епідемії. Спершу він перебував у звичайній міській лікарні, потім його пер...

Господині на замітку: Хачапурі і панкейки (фото)

четвер, 4 червень 2020, 10:19

Є страви, які люблять практично всі - наприклад, хачапурі і морква по-корейськи. А приготувати їх нескладно і в домашніх умовах. Правда, краще це робити за перевіреними рецептами, щоб не зіпсувати продукти і настрій. "— Я очень люблю хачапури, — говори...