“Шукай”: Чергова міні-скульптура проекту з'явилася в центрі Києва (фото)

У Києві відкрилася перша в цьому році міні-скульптура проекту "Шукай". Вона називається "Київський комп'ютер".

Всього в рамках проекту в столиці встановлено 13 міні-скульптур, повідомляють на сторінці проекту "Шукай" в соцмережі Фейсбук, передають Патріоти України.

Як зазначається, скульптуру "Київський комп'ютер" можна знайти на стіні ресторану за адресою вул. Ярославів вал, 23. Створила скульптуру Дарія Вовк.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...