Швейцарський рецепт: "Хочешь жить нормально? Имей оружие, а не побрякушки", - блогер

У Швейцарії немає орденів і медалей, зате у кожного чоловіка (і у багатьох жінок) в шафі зберігається видана державою автоматична гвинтівка з боєкомплектом.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Ілля Вайцман, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"В КНДР помпезнейших побрякушек несчетно, но население низведено до уровня спартанских государственных рабов, илотов. Ножи (строго на кухне!) еще не запретили только по забывчивости, наверное.

Такое ощущение, что шкала достаточно универсальная, между прочим: хочешь жить нормально? Имей оружие, а не побрякушки.

P.S. "При постройке деревни швейцарцы сначала строят тир, потом банк и только потом церковь." (© Швейцарская поговорка)"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Партія "Основа" розкриває обличчя: Тепер зрозуміло, з ким Тарута пропонує домовлятися

субота, 22 вересень 2018, 22:17

Агітаційні біг-борди мультимільйонера Сергія Тарути вперто не говорили, між ким має бути зараз розрекламований «компроміс»... Відзначимо, що приблизно рік тому у всіх регіонах України почали активно розміщувати біг-борди про маловідому партію «Основа»,...

"Процесс изоляции России близится к логическому концу", - російський економіст

субота, 22 вересень 2018, 22:04

На думку аналітика в разі продовження і посилення кризи в Росії долари у населення і банків зникнуть взагалі, а вклади путінського оточення за кордоном будуть повністю заморожені. Степан Демура прокоментував новину про те, що Центробанк зберігає 108 ва...