Шизофренія з потугами на філософію: Путін "просвітив" керівників G20, заявивши, що очільники України торгують "русофобією"

Путін підкреслив, що Україна і Росія зацікавлені у співпраці та об'єднанні.

Володимир Путін

Про це Путін сказав на прес-конференції в Гамбурзі за підсумками саміту G20, відповідаючи на запитання, чи буде виведено з «заціпеніння» врегулювання ситуації на Донбасі за підсумками його переговорів у рамках саміту, передають Патріоти України.

«Інтереси Росії та України, інтереси російського і українського народів, я в цьому глибоко впевнений, просто повністю переконаний, збігаються. Не збігаються, може, лише інтереси нинішнього керівництва України і деяких політичних кіл сьогоднішньої України», - сказав він.

Путін підкреслив, що Україна і Росія зацікавлені у співпраці та об'єднанні, у розвитку своїх економік, тому що багато чого їм дісталося ще з радянських часів - кооперація, єдина інфраструктура, єдина енергетична система, транспорт.

«На жаль, наші українські сьогоднішні колеги вважають за необхідне цим знехтувати. У них залишився один товар, яким вони успішно торгують, - це русофобія, і ще вони торгують політикою розділу Росії і України, розтягування двох народів і двох держав. Комусь це подобається на Заході, хтось вважає, що не можна в жодному разі допустити зближення на будь-якому ґрунті Росії і України, тому сьогоднішнє українське керівництво активно і не без успіху торгує цим товаром», - сказав Путін.

«Я думаю, що це колись закінчитися, ми, в усякому разі, зацікавлені, щоб така ситуація закінчилася як-якнайшвидше», - підкреслив він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...