"Штрафи? Заборони? Ні, не у нас! Нам, як і всім, до речі, керівник АТО не забороняє відкривати вогонь. У тих, кого "штрафують за вогонь" у відповідь, швидше за все ліцензії немає. Тієї, що у військовому квитку, сторінка 16 дозвіл на носіння зброї. Умови отримання ліцензії на "відповідь" запитуйте у військкоматі. Для участі в акції достатньо сказати "хочу в 128-му гірсько-піхотну", - написав комбриг на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...