"Сіли у калюжу": На росТБ спробували виправдатися за свого суперробота і знов зганьбилися (відео)

На росТБ звинуватили ЗМІ, в тому числі і українські, в тому, що вони поглумилися над невдалим формулюванням журналіста.

Після скандального сюжету про "найсучаснішого робота" Бориса на технофорумі в Ярославлі, який виявився аніматором в костюмі, на федеральному російському каналі "Росія 24" випустили новий сюжет з назвою "Галас знічев'я: хто ополчився на робота Бориса", передають Патріоти України.

У ньому ведучий звинуватив ЗМІ, в тому числі і українські, в тому, що вони поглумилися над невдалим формулюванням журналіста, який вів репортаж. "Зрозуміло, тему швидко підхопила українська преса і тон цих публікацій вже знущальний", - підкреслює ведучий.

У сюжеті заявляють, що аніматор в костюмі робота проводив на форумі флешмоб для школярів і нібито ніхто не намагався видати його за справжнього робота, а ЗМІ "просто не зрозуміли задум" через "незовсім вдалий художній прийом, який використав кореспондент". "Я був абсолютно впевнений, що, за аналогією з Дідом Морозом, абсолютно точно впізнають аніматора в костюмі", - заявив журналіст, який підготував репортаж з форуму.

Зазначимо, що у коментарях під відео, користувачі пишуть, що в такі виправдання не вірять. "Чергова брехня", "Як убого зіскакуєте", "В черговий раз сіли в калюжу і намагаються виправдатися", - пишуть в коментарях.

Нагадаємо, в репортажі журналіст розповідає, що на форумі у школярів "є можливість подивитися на самих сучасних роботів", а потім показує "робота" Бориса, який знає математику, говорить і навіть вміє танцювати.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...