"Сімейний підряд": Вдова Захараста вляпалася в гучний скандал

Вдову ватажка "ДНР" Олександра Захарченка Наталію звинуватили в несплаті податків в "бюджет" за оренду приміщень для мережі магазинів "1-й Республіканський".

Наталя і Олександр Захарченки

Така інформація надійшла від автора телеграм-каналу "КараулЪ", передають Патріоти України.

За його даними, Наталя Захарченко фактично керувала мережею магазинів на окупованій території Донбасу. "Выгодное было дело, многомиллионные обороты. И, самое главное, отсутствие арендной платы и минимизация налогов", - написав він.

При цьому в коментарях жителі так званої "ДНР" заступилися за вдову терориста і вказали, що вона нібито знаходиться на "передовій". У відповідь на це автор "Караула" закликав терористку сплатити податки і встановити справедливість. "Пусть вдова Захарченко возместит недоимку по аренде и налогам за 4 года в бюджет "ДНР" и управляет магазинами дальше. Это миллионы. Она же не платила налоги и аренду, тем самым грабила напару с мужем русских людей, пока из мужа и героя лепили для российского зрителя. Разве это справедливо? А если нет, то ее нужно просто судить. Я считаю, что об этом надо говорить", - підсумував він.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...