"Сімейний підряд": Вдова Захараста вляпалася в гучний скандал

Вдову ватажка "ДНР" Олександра Захарченка Наталію звинуватили в несплаті податків в "бюджет" за оренду приміщень для мережі магазинів "1-й Республіканський".

Наталя і Олександр Захарченки

Така інформація надійшла від автора телеграм-каналу "КараулЪ", передають Патріоти України.

За його даними, Наталя Захарченко фактично керувала мережею магазинів на окупованій території Донбасу. "Выгодное было дело, многомиллионные обороты. И, самое главное, отсутствие арендной платы и минимизация налогов", - написав він.

При цьому в коментарях жителі так званої "ДНР" заступилися за вдову терориста і вказали, що вона нібито знаходиться на "передовій". У відповідь на це автор "Караула" закликав терористку сплатити податки і встановити справедливість. "Пусть вдова Захарченко возместит недоимку по аренде и налогам за 4 года в бюджет "ДНР" и управляет магазинами дальше. Это миллионы. Она же не платила налоги и аренду, тем самым грабила напару с мужем русских людей, пока из мужа и героя лепили для российского зрителя. Разве это справедливо? А если нет, то ее нужно просто судить. Я считаю, что об этом надо говорить", - підсумував він.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...