Сінгапурські інженери створили сервіс, який розфарбовує чорно-білі фотографії за допомогою нейромережі

Новий сайт протестував навіть прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сянлун.

Веб-сайт Colourise був розроблений в Сінгапурі інженерами урядового технологічного агентства GovTech. Сервіс використовує нейромережу для створення реалістичних кольорових зображень за лічені секунди, не вимагаючи зусиль з боку користувача, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Інтерфейс сайту дуже простий: на головній сторінці вам запропонують завантажити фотографію, яку потрібно розфарбувати. Після цього оброблене зображення можна завантажити. Як відзначають творці, сайт не зберігає завантажені зображення.
На відміну від інших веб-додатків для розфарбовування, таких як Algorithmia, Colourise був розроблений спеціально для старих сінгапурських фотографій. Щоб навчитися визначати кольори на знімках, Algorithmia використовував фотографії з бази ImageNet, створеної дослідниками зі Стенфордського і Прінстонського університетів. «У ImageNet навряд чи знайдуться зображення, що мають відношення до Сінгапуру. Це означає, що нейромережа навряд чи розпізнала б, якими можуть бути кольору старої сінгапурської школи», - відзначили творці Colourise.
«Бачити старі фотографії в кольорі - разюче», - написав прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сянлун у Фейсбуці. - Я випробував сайт на старій фотографії. Вийшло чудово».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Україна може втратити до 100 млрд: Рішення парламенту може обвалити цілу галузь економіки

вівторок, 19 січень 2021, 1:00

Документ виписаний під бізнес олігарха Андрія Веревського (власник компанії "Кернел"). В Україні через рішення знизити ПДВ з 14 до 20% для виробників окремої сільськогосподарської сировини може розвалитися обробна галузь. Різниця в сплаті податків може...

Пережиток "совка" і порушення законодавства: Нардепи пропонують встановити заборону на перенесення вихідних та робочих днів

вівторок, 19 січень 2021, 0:29

Авторами законопроекту є низка депутатів від "Слуги народу". У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України щодо узгодження вітчизняного законодавства із законодавством країн членів Європей...