Сінгапурські інженери створили сервіс, який розфарбовує чорно-білі фотографії за допомогою нейромережі

Новий сайт протестував навіть прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сянлун.

Веб-сайт Colourise був розроблений в Сінгапурі інженерами урядового технологічного агентства GovTech. Сервіс використовує нейромережу для створення реалістичних кольорових зображень за лічені секунди, не вимагаючи зусиль з боку користувача, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Інтерфейс сайту дуже простий: на головній сторінці вам запропонують завантажити фотографію, яку потрібно розфарбувати. Після цього оброблене зображення можна завантажити. Як відзначають творці, сайт не зберігає завантажені зображення.
На відміну від інших веб-додатків для розфарбовування, таких як Algorithmia, Colourise був розроблений спеціально для старих сінгапурських фотографій. Щоб навчитися визначати кольори на знімках, Algorithmia використовував фотографії з бази ImageNet, створеної дослідниками зі Стенфордського і Прінстонського університетів. «У ImageNet навряд чи знайдуться зображення, що мають відношення до Сінгапуру. Це означає, що нейромережа навряд чи розпізнала б, якими можуть бути кольору старої сінгапурської школи», - відзначили творці Colourise.
«Бачити старі фотографії в кольорі - разюче», - написав прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сянлун у Фейсбуці. - Я випробував сайт на старій фотографії. Вийшло чудово».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...