Відповідну фотографію вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
На знімку вона з чоловіком позує на набережній, дуже схожій на ялтинську.
Новина вже викликала ажіотаж в соцмережах. Користувачі відзначили, що візиту на окуповану територію не виправдала б навіть заява про те, що Крим - Україна.
«Після трудів праведних запорізький "депутат" Раїса Чухрай відпочиває в Ялті або це обман зору? Так ні, дуже схоже, не хочеться в це вірити. А де ведмідь з балалайкою і матрьошки?»- написав запорізький активіст Юрій Хохлов.
«Здавалося б, ну що незвичайного на фото? Депутат запорізької облради Раїса Чухрай, літо, сонце, море, Ялта, Крим ... Тільки ось Крим окупований, а Чухрай навряд чи розвідник українських спецслужб», - зазначив Денис Нечипоренко.
Інші користувачі також обурені вчинком Чухрай.
У той же час, Громадське. Запоріжжя пише, що депутат на своїй сторінці в Facebook в пості, відкритому тільки для друзів, завірила, що це фото минулих років.
Відзначимо, що в свій час Чухрай очолювала міський департамент освіти.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...