Скасування банківської таємниці: Коли чекати і якими будуть наслідки для українців

В Україні можуть скасувати банківську таємницю, що спричинить збір інформації про рахунки громадян і передачу її фіскальним органам.

Про це пише видання "Сегодня", передають Патріоти України. "У першу чергу під пильну увагу потраплять ті українці, які мають рахунки за кордоном", - йдеться в матеріалі.

Видання наводить слова міністра фінансів Олександра Данилюка, який заявив, що в українських фіскалів зараз немає можливості отримувати повну інформацію про фактичних українських власників компаній, а також їх фінансові операції за кордоном.

"Чи буде повністю скасована банківська таємниця і всередині України у зв'язку з приєднанням до стандарту, поки неясно, - говориться в статті - для скасування потрібно вносити зміни в закон "Про банківську діяльність".

Аналітик з "Forex club" Андрій Шевчишин в коментарі виданню зазначив, що на сьогоднішній день перевірити можуть тих, хто отримує соцвиплати або операції на суму понад 150 тисяч гривень.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...