Скасування банківської таємниці: Коли чекати і якими будуть наслідки для українців

В Україні можуть скасувати банківську таємницю, що спричинить збір інформації про рахунки громадян і передачу її фіскальним органам.

Про це пише видання "Сегодня", передають Патріоти України. "У першу чергу під пильну увагу потраплять ті українці, які мають рахунки за кордоном", - йдеться в матеріалі.

Видання наводить слова міністра фінансів Олександра Данилюка, який заявив, що в українських фіскалів зараз немає можливості отримувати повну інформацію про фактичних українських власників компаній, а також їх фінансові операції за кордоном.

"Чи буде повністю скасована банківська таємниця і всередині України у зв'язку з приєднанням до стандарту, поки неясно, - говориться в статті - для скасування потрібно вносити зміни в закон "Про банківську діяльність".

Аналітик з "Forex club" Андрій Шевчишин в коментарі виданню зазначив, що на сьогоднішній день перевірити можуть тих, хто отримує соцвиплати або операції на суму понад 150 тисяч гривень.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...