Скасування банківської таємниці: Коли чекати і якими будуть наслідки для українців

В Україні можуть скасувати банківську таємницю, що спричинить збір інформації про рахунки громадян і передачу її фіскальним органам.

Про це пише видання "Сегодня", передають Патріоти України. "У першу чергу під пильну увагу потраплять ті українці, які мають рахунки за кордоном", - йдеться в матеріалі.

Видання наводить слова міністра фінансів Олександра Данилюка, який заявив, що в українських фіскалів зараз немає можливості отримувати повну інформацію про фактичних українських власників компаній, а також їх фінансові операції за кордоном.

"Чи буде повністю скасована банківська таємниця і всередині України у зв'язку з приєднанням до стандарту, поки неясно, - говориться в статті - для скасування потрібно вносити зміни в закон "Про банківську діяльність".

Аналітик з "Forex club" Андрій Шевчишин в коментарі виданню зазначив, що на сьогоднішній день перевірити можуть тих, хто отримує соцвиплати або операції на суму понад 150 тисяч гривень.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...