"Скатертью дорога": Роснефть продала мережу АЗС в Україні

Rosneft Management Company Ltd і Fargrade Ltd, як повідомляється у документах Роснафти, виключені зі списку аффіліатів компанії.

Покупцем мережі АЗС стала швейцарська Glusco Energy SA, - передають Патріоти України з посиланням на ТАСС.

Відзначається, що Rosneft Management Company Ltd і Fargrade Ltd володіють компанією Восток, яка є оператором мереж Formula, ТНК, Золотий гепард, Смайл, які налічують близько 150 автозаправних станцій.

Нагадаємо, що про продаж Росснефтью мережі автозаправних станцій в Україні швейцарській Glusco Energy SA ЗМІ повідомляли у січні 2016 року. При цьому, Антимонопольний комітет України дозволив швейцарській компанії покупку Лисичанського НПЗ і мережі АЗС Роснефти в Україні у кінці грудня 2017 року.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...