В мережі розповіли історію про бійця Руслана з позивним "Злий", який захищає нашу країну на фронті. Про це йдеться на сторінці "Повернись живим" в Facebook, передають Патріоти України.
Військовий на передову завжди бере з собою червоно-чорний прапор (символіка українських націоналістів). Руслан зазначає, що борці за волю України завжди на поле бою брали з собою такі прапори. "Червоне – кров, чорне – земля, в яку цієї крові вже пролито чимало", - каже "Злий".
Боєць зазначає, що тоталітарний режим приніс нашій країні чимало зла і горя, але зараз потрібно докладати максимум зусиль, щоб подолати всі негативні наслідки. За його словами, кожен має бути на своєму місці, воювати, допомагати армії, працювати журналістом, щоб фіксувати всі події і т. п.
"Він філософ і фаталіст, каже, що на війні він отримав те, чого прагнув все життя: відчуття того, що все відбувається по-справжньому. Тут все справжнє: ненависть, шляхетність, підлість, біль, дружба. Він говорить, що багато людей жаліються, що їм довелося жити в епоху змін, а він щасливий від того, що живе у цей час, бо його поколінню випала історична місія зламати хребет диявольській російській імперії", - описують бійця в спільноті.
Руслан впевнений, що у кожної людини свій визначений день смерті. "І вона помре у цей день, де б не була і що б не робила. Можна вдаритися головою об бордюр чи втопитися у ванній, а можна загинути від ворожої кулі чи розриву міни, захищаючи Україну. Що шляхетніше?" – розмірковує він.
Чоловік родом з Львівської області, одружився з патріоткою з Донбасу, і тепер Схід і Захід разом у їхній сім’ї.
"Він полюбляє тролити місцеву "вату" і латентних сєпарів, у годину пік в громадському транспорті, відповідаючи на питання кондуктора, що у нього за проїзд, казати:
- Посвідчення!
- Какое?
- Учасника війни з м*ск*лями!
І тоді в гамірному тролейбусі западає мертва тиша…" – зазначають в "Повернись живим".
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...