"Скрепы явно покинули МКС", - журналіст

Єпископ Нижньотагільський і Нев'янський Євген (Кульберг) розкритикував уральського космонавта Сергія Прокоп'єва за те, що він взяв участь у святкуванні Хеллоуїна прямо на борту Міжнародної космічної станції.

Владика заявив про руйнівну силу західної традиції, - пише у своєму блозі російський журналіст Андрій Мальгін, передають Патріоти України.
«Я не поддерживаю такое участие в этом мероприятии. Как священник считаю, что это разрушительная традиция, как для самого космонавта, так и для страны, которую он представляет на МКС. Это культ смерти, а я склоняюсь к культу жизни», - сказав отець Євген.
Раніше космонавт Сергій Прокоп'єв на своїй сторінці у «ВКонтакте» розповів, що взяв участь у святкуванні Хеллоуїна на борту МКС. Він вбрався в костюм Елвіса Преслі, а його колеги переодяглися в Дарта Вейдера із "Зоряних воєн» і божевільного вченого.
«Хэллоуин — не наш праздник, но экипаж надо было поддержать. За 15 минут состряпал костюм из подручных средств. Я старался не выделяться! Зато получили массу хороших эмоций и заряд настроения на неделю вперед», - написав уральський космонавт.
Так, скріпи явно покинули МКС. Не те, що раніше:
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...