Скрепна істерія: На Росії відреагували на новий статус ветеранів УПА в Україні

Топові пропагандистські медіа Росії відреагували на підписання президентом України Петром Порошенком закону про надання ветеранам УПА та ОУН статусу учасників бойових дій.

Новинні заголовки в росЗМІ рясніли словами: "бойовики" і "банд*ерівці". Журналісти зібрали найбільш "гучні" з них, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Порошенко прирівняв бойовиків ОУН і УПА до ветеранів війни", "Порошенко прирівняв банд*рівців до ветеранів ВВВ", "Порошенко підписав закон про визнання бойовиків ОУН-УПА учасниками бойових дій", "Порошенко прирівняв учасників ОУН-УПА до ветеранів ВВВ", – написали росЗМІ.

Пропагандисти із ФАН обурилися, що ветеранам нададуть пільги: "Порошенко прирівняв бойовиків ОУН-УПА до учасників бойових дій і обдарував пільгами".

Росіяни у коментарях також вирішили обурюватися, згадавши старі лякалки щодо УПА.

"Так, брали участь у боях із беззбройними бабами, дітьми та людьми похилого віку", "Це якийсь паралельний всесвіт. Бідні Українці", "Уже і бульбівці герої", "Так, ось так без війни США захоплює території", – розсердилися росіяни.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...