Скрепно-духовна істерія: Гундяєвці зчинили черговий гвалт через Україну

“Злочином” дії української влади називає представник Церкви країни-агресора, яка причетна до вбивств десятків тисяч громадян України.
Глава Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ митрополит Іларіон засудив обмеження на в’їзд в Україну чоловіків-росіян у віці від 16 до 60 років, яке, до речі, стало наслідком відкритої військової агресії Росії на Азові. “Забороняти людям в’їзд – це взагалі-то злочин”, – заявив митрополит РПЦ в ефірі пропагандистського каналу “Росія-24”, передають Патріоти України.

За його словами, потрібно враховувати, що ще з радянських часів у дуже багатьох українців є родичі в Росії, а у багатьох росіян – в Україні. “Є сім’ї, які живуть на дві країни, і просто так ввести заборону на в’їзд мільйонам людей в ту чи іншу країну – це значить завдати дуже серйозного удару, в тому числі, сімейним стосункам”, – вважає представник Російської Церкви.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...