Про це заявила український психолог Лариса Волошина, коментуючи погіршення позицій Криму в російському "Національному рейтингу тверезості – 2017", який складає проект "Твереза Росія", передають Патріоти України з посиланням на "Крим.Реалії".
"Дійсно, згідно з рейтингом "Тверезої Росії" в останні три роки ми бачимо, що в Криму та Севастополі нібито стали в кілька разів більше пити. Однак не треба забувати, що там змінилася демографічна ситуація: маса людей виїхала, а інші в'їхали замість них – в основному з Російської Федерації, причому це до півмільйона осіб. Крім того, в Крим перебралося багато людей з Донбасу, де була інша культура споживання алкоголю", - говорить психолог.
"На самому півострові істотно змінилася життя, а це можна назвати психологічним фактором для алкоголізації населення. Є дані, що в Криму стали пити більше сурогатного алкоголю. Вживання "Глоду" – це показник деградації особистості. На жаль, багато кримчани просто спиваються з-за загальної пригніченості", - додала Волошина.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...