"Скрепно-духовне": На Росії суддям "дозволили" їздити п'яними за кермом

МВС РФ заборонило інспекторам ГІБДР відстороняти від керування нетверезих суддів, які тепер можуть спокійно їхати, куди їм заманеться.

МВС Росії внесло в регламент роботи дорожньо-патрульної служби ГІБДР поправки, які забороняють інспекторам Державтоінспекції відстороняти від керування автомобілем суддів в разі їх алкогольного сп'яніння, - йдеться в матеріалі видання Аvtoblog, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Соответствующий документ размещен на официальном интернет-портале правовой информации. В одном из пунктов административного регламента говорилось, что ряд чиновников отстраняются от управления транспортным средством при совершении правонарушения (нахождение в состоянии алкогольного опьянения) и отправляются на медицинское освидетельствование. «В пункте 301 слово «судей» исключить», - говорится в документе.

Отныне инспектор имеет право лишь описать увиденную им ситуацию в рапорте, который передается вышестоящему руководству. Стоит ли говорить, что данная новость вызвало горячее «одобрение» простых россиян, но почему-то большей частью в непечатных выражениях. Поэтому проще привести высказывание известного военно-политического блогера, известного под ником Эль Мюрид:

«…Судя по всему, речь идет вновь о тщательном вытирании ног о Конституцию, которая имеет наглость провозглашать равенство граждан перед законом. Есть граждане, равнее остальных.

То обстоятельство, что обязанностью ДПС является контроль за безопасностью на дорогах, вошло в непримиримое противоречие с сословным принципом современной российской азиатчины. А значит - пусть будет хуже безопасности»."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Біологічна зброя: Нобелівський лауреат заявив про штучне походження COVID-19

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:10

Вчений не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань. Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє висловив теорію про те, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії в Китаї. Про це ві...

З архіву ПУ. Нас чекають нові лідери: "Після Зеленського українська політика радикально оновиться", - Плахонін

четвер, 22 квітень 2021, 23:30

Зараз на політичні арені немає осіб, які могли би бути наступниками попереднього покоління політиків. Про це у квітні 2020 року розповів публіцист та блогер Андрій Плахонін, передають Патріоти України. "Проблема в тому, що націонал-демократичний табір ...