Скрепно-духовне: Переможець відомого шоу, а за сумісництвом - московський піп обізвав Православну церкву України "гнилотою"

Створення Православної церкви України викликало істерику у переможця популярного телешоу...

Переможець шоу "Голос країни", московський піп Олександр Клименко активно коментує в мережі надання Україні Томосу. Створення ПЦУ "шоу-піп" називає "релігійним протистоянням" і втручанням держави в церковні справи, передають Патріоти України.

В своєму черговому потоці бруду Клименко заявив, що створення незалежної від Москви церкви - це "страшний сон для держави", а саму Православну церкву України і всіх до неї причетних охрестив "гнилотою". "Я почав ходити до УПЦ раніше, аніж Філарет почав говорити українською мовою, раніше, ніж Кравчук перший раз перехрестився, раніше, ніж Порошенко заснував Roshen і значно раніше, аніж він почав гратися з власною совістю. Думаю, ми ще всі разом будемо згадувати, як страшний сон, час правління в Україні лжепатріотів, псевдопатріархів, недоосвідчених депутатів і безсовісних олігархів.
Зберігаємо спокій. Церква на своєму шляху зустрічала і гіршу гнилоту. Пережила", - написав "співочий священник" у Facebook.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...