Скрепно-духовне: Російські пенсіонери готові чергувати біля магазину всю ніч, щоб першими забрати зі смітника прострочену їжу (фото)

Пенсіонерки кажуть, що зовсім не гидують продуктами з помийки і заявляють, що для них це вихід, щоб хоч трохи заощадити на покупці їжі та протриматися на ті гроші, які їм платять.

Нерідко в Челябінську у одного з популярних в місті супермаркетів на задвірках вишиковуються цілі черги з малозабезпечених у сміттєвих баків. Люди часом приходять сюди з ночі. Вони беруть все, від листя капусти до вже гниючих овочів. Кажуть, що вдома все це почистять і зварять собі хоч якийсь суп, передають Патріоти України.

Кадри показало видання Uralpress. Відзначається, що відходи сюди найчастіше виносять рано вранці, в смітник викидають продукти, які вже давно віджили свій термін. Однак пенсіонерів це не зупиняє. Журналісти зняли на фото пенсіонерок, які дерибанять продукти.Причому в таких ось діях нерідко беруть участь і представники так званої російської інтелігенції - педагоги."Ось так майже кожен день ходимо сюди за продуктами. Як жити на те, що ми отримуємо? А тут продукти, які ще дуже придатні в їжу. Ех, нам би на той полігон, на якому знищують санкційні продукти, ми б там розгорнулися" , - поділилася колишня вчителька однієї з челябінських шкіл Наталя Сергіївна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...