Скрепний зашквар: У Путіна розлютилися через потужний заклик Порошенка

Президент Петро Порошенко заявив, що російським судам потрібно заборонити вхід в європейські і американські порти через агресію проти України, тому що Кремль таким чином протистоїть всьому світу.

перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир ДжабаровРосія не є ворогом України, а президент Петро Порошенко "розбурхує громадську думку", закликаючи Захід заборонити судам РФ вхід у європейські і американські порти. Це "чергова провокація", заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Нехай краще займається внутрішньоукраїнськими політичними і економічними проблемами. Там, напевно, завдань побільше. Росія не є ворогом України і не вважає для себе цю державу ворожим!" – заявив Джабаров.

Він висловив упевненість, що Захід проігнорує заклик українського президента. "Його (Порошенка. – ред.) блакитна мрія – збройний конфлікт між нашими країнами, але, думаю, цього він ніколи не дочекається", – стверджує парламентарій.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...