Скрепний зашквар: У Путіна розлютилися через потужний заклик Порошенка

Президент Петро Порошенко заявив, що російським судам потрібно заборонити вхід в європейські і американські порти через агресію проти України, тому що Кремль таким чином протистоїть всьому світу.

перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир ДжабаровРосія не є ворогом України, а президент Петро Порошенко "розбурхує громадську думку", закликаючи Захід заборонити судам РФ вхід у європейські і американські порти. Це "чергова провокація", заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Нехай краще займається внутрішньоукраїнськими політичними і економічними проблемами. Там, напевно, завдань побільше. Росія не є ворогом України і не вважає для себе цю державу ворожим!" – заявив Джабаров.

Він висловив упевненість, що Захід проігнорує заклик українського президента. "Його (Порошенка. – ред.) блакитна мрія – збройний конфлікт між нашими країнами, але, думаю, цього він ніколи не дочекається", – стверджує парламентарій.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...