Скрепи готуються до великої війни: Путін схвалив військову доктрину з Білоруссю

У середу, 19 грудня, президент Росії Володимир Путін підписав документ, в якому йдеться про схвалення військової доктрини Союзної держави Росії і Білорусі.

Доктрина представлена російським урядом. Її текст не наводиться. Документ опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ, передають Патріоти України.

Нагадаємо, в кінці минулого тижня в Бресті прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив про плани РФ щодо подальшого розвитку Союзної держави за участю Білорусі. Медведєв заявив, що Росія готова до створення єдиного емісійного центру, митної служби, суду і рахункової палати.
«Вважати за доцільне затвердити військову доктрину Союзної держави постановою вищого державної ради Союзної держави», - йдеться в постанові.
У лютому росЗМІ повідомляли, що проект військової доктрини пройшов попереднє узгодження в Білорусі. За словами російських політиків, документ Союзної держави «буде носити виключно оборонний характер». У Раді Федерацій вважають, що у Білорусі та Росії в плані забезпечення безпеки повинні бути спільні інтереси.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...