Скрепи можуть шаленіти: В Україні набув чинності закон про реінтеграцію Донбасу

З 23 лютого в Україні набув чинності закон Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.

Документ був опублікований у парламентській газеті Голос України, передають Патріоти України.

Нагадаємо, 20 лютого президент Петро Порошенко підписав закон про реінтеграцію окупованих регіонів Донецької та Луганської областей.

У новому законі про відновлення контролю над Донбасом, зокрема, Росія визначена як країна-агресор і вводиться право України на самооборону, а території окремих районів Донецької та Луганської областей визнано окупованими. Закон також розширює можливості Збройних сил України та інших військових формувань.

Тимчасова окупація Росією територій України офіційно визнана незаконною і такою, що не створює для РФ жодних територіальних прав. Україна визнаватиме лише два документи, які видаються на окупованій території: свідоцтва про народження та смерть. За громадянами України зберігається право власності на окупованих територіях. У остаточній версії прибрали згадку про Мінські угоди.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...