Скрепи можуть шаленіти: В Україні набув чинності закон про реінтеграцію Донбасу

З 23 лютого в Україні набув чинності закон Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.

Документ був опублікований у парламентській газеті Голос України, передають Патріоти України.

Нагадаємо, 20 лютого президент Петро Порошенко підписав закон про реінтеграцію окупованих регіонів Донецької та Луганської областей.

У новому законі про відновлення контролю над Донбасом, зокрема, Росія визначена як країна-агресор і вводиться право України на самооборону, а території окремих районів Донецької та Луганської областей визнано окупованими. Закон також розширює можливості Збройних сил України та інших військових формувань.

Тимчасова окупація Росією територій України офіційно визнана незаконною і такою, що не створює для РФ жодних територіальних прав. Україна визнаватиме лише два документи, які видаються на окупованій території: свідоцтва про народження та смерть. За громадянами України зберігається право власності на окупованих територіях. У остаточній версії прибрали згадку про Мінські угоди.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...