Слідами "міністра" культури "ДНР": Чекаємо на бум зрадників-утікачів в Україну

Всі, хто підрядився у Кремля на створення Новоросії, анексію Криму, всі вони рано чи пізно будуть морально і фізично знищені.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український політик, державний діяч, дипломат Роман Безсмертний, передають Патріоти України, і продовжує:

"Насамперед тому, що не виконали завдання господарів. А по-друге, тому що дозволяють собі розпоряджатися чужими грошима і мати якусь свою точку зору. З точки зору Кремля виконавці замовлення на це права не мають. Вони взагалі не мають права на життя поза Кремлем і його господарем.

Якось під час Мінського процесу я запитав у Патріарха Філарета, як витримати все це, коли ти ведеш з такими людьми як Захарченко розмову? А він відповів: «Вбивай в них зло, а не їх самих».

Всі ці колаборанти і зрадники Батьківщини мають зрозуміти: в них є лише один шанс лишитися живими – покаятися і понести покарання за свої вчинки. І цей шанс на життя їм може дати тільки Україна. Чому? Бо в Україні немає смертної кари.

Хто може прийти на заміну Захарченку, абсолютно не важливо. Прізвище не грає жодної ролі. Вони всі – гвинтики у системі. Чи викличе це загострення на Донбасі або зміни у Мінському процесі? Все буде так, як накаже Кремль. Мовчати – мовчатимуть, діяти – діятимуть. І це ще раз показує нам всім, що таке «Мінськ» - балачки, які ні до чого не призводять."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...