Слуга народу, кажете? - Вчинок одного з потенційних лідерів президентських перегонів викликав скандал серед українців

​В інтернеті розгорівся скандал навколо Володимира Зеленського, якого дніпровський олігарх всерйоз прочить на пост президента України.

Стало відомо, що лідер студії "Квартал-95" виступав на дні народженні президента "Динамо Київ" Ігоря Суркіса, розважаючи і звеселяючи українську знать на "святі олігархів". Про це повідомила шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна, посилаючись на власні джерела, передають Патріоти України.

"Представляете, да: потенциальный кандидат в президенты веселит украинскую "знать". Народ жует, чавкает, выпивает и хихикает в промежутках. Особенно когда Зеленский обсмеивает пассаж "Я ж еще не выдвинулся", - повідомила Кошкіна.

Згідно з інформацією журналістки, Зеленський отримав за свій виступ гонорар в сумі 110 тисяч доларів.

При цьому повідомлення Кошкіної викликало скандал в соціальних мережах, де українці вражені тим, що сталося - користувачі пишуть, що комік і артист є ставлеником Коломойського, а його участь у виборах перетворює політичний процес на фарс на тлі війни з Росією і загрозою вторгнення армії РФ.

Зеленський відомий своєю лояльністю до структур групи "Приват" Коломойського, про що говорять політологи і експерти.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...