Слуга народу, кажете? - Вчинок одного з потенційних лідерів президентських перегонів викликав скандал серед українців

​В інтернеті розгорівся скандал навколо Володимира Зеленського, якого дніпровський олігарх всерйоз прочить на пост президента України.

Стало відомо, що лідер студії "Квартал-95" виступав на дні народженні президента "Динамо Київ" Ігоря Суркіса, розважаючи і звеселяючи українську знать на "святі олігархів". Про це повідомила шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна, посилаючись на власні джерела, передають Патріоти України.

"Представляете, да: потенциальный кандидат в президенты веселит украинскую "знать". Народ жует, чавкает, выпивает и хихикает в промежутках. Особенно когда Зеленский обсмеивает пассаж "Я ж еще не выдвинулся", - повідомила Кошкіна.

Згідно з інформацією журналістки, Зеленський отримав за свій виступ гонорар в сумі 110 тисяч доларів.

При цьому повідомлення Кошкіної викликало скандал в соціальних мережах, де українці вражені тим, що сталося - користувачі пишуть, що комік і артист є ставлеником Коломойського, а його участь у виборах перетворює політичний процес на фарс на тлі війни з Росією і загрозою вторгнення армії РФ.

Зеленський відомий своєю лояльністю до структур групи "Приват" Коломойського, про що говорять політологи і експерти.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...