Смачна медицина: Універсальний лікар, або Чому потрібно вживати хурму

В м'якоті хурми міститься удвічі більше харчових волокон і корисних мікроелементів, ніж у яблуках.

Хурма корисна тим, у кого барахлить шлунок і кишечник. В її м'якоті міститься удвічі більше харчових волокон і корисних мікроелементів, ніж у яблуках. Це хороший спосіб налагодити роботу кишечника, кажуть фахівці, передають Патріоти України.
До складу хурми входять вітаміни Р і С, які зміцнюють судини і допомагають стабілізувати тиск. Хурма, до речі, особливо потрібна в харчуванні людей, які страждають від гіпертонії.
Крім того, в хурмі присутні багато антиоксидантів, які сприяють продовженню молодості шкіри, захищають її від зморшок, а також підвищують імунітет в організмі. Одним з таких є вітамін А, відомий своєю здатністю підвищувати захист від раку.

До того ж хурма - це ефективний тонізуючий засіб, який допомагає швидко впоратися з дратівливістю, знімає втому і підвищує працездатність.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...