Смерть Сергія Юрського: "Украина потеряла смелого и ценного друга", - журналіст

Відхід з життя народного артиста Сергія Юрського - не тільки втрата для мистецтва, а й втрата людини, що зберегла моральні орієнтири і не піддалася впливу популярного серед російського бомонду антиукраїнського "тренду".

Сергій Юрський

Як пише журналіст Андрій Нофенко в Facebook, для України і українців Юрський особливо цінний тим, що мав сміливість відкрито засуджувати агресивну політику Кремля, передають Патріоти України.

Відомий актор і режисер, не криючись, говорив, що Росії давно пора зняти з порядку денного українське питання, так як Україна вже давно - інша держава і те, що відбувається там, внутрішні проблеми цієї країни, зовсім не повинні хвилювати Кремль. А спроби втручатися тим більше недоречні і негожі.

"Сразу после аннексии Крыма актер, режиссер, народный артист России Сергей Юрский резко негативно высказался относительно оккупационной политики российских чиновников. Отношения с актерами, поддерживающими аннексию Крыма, артист прекратил", - нагадав журналіст.

"Ушел человек, ушла эпоха", - констатував Нофенко.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ходять до церкви і на прогулянки: Кияни масово "забили" на карантин (фото, відео)

вівторок, 31 березень 2020, 5:00

Незважаючи на те, що в центрі Києва – на Майдані Незалежності та Хрещатику – зовсім немає людей, у спальних районах столиці життя вирує. У Києві масово нехтують заборонами і виходять на прогулянки і церковні служби без масок і цілими групами. Так, крич...

ЗСУ отримали ще один модернізований МіГ-29

вівторок, 31 березень 2020, 0:04

Літак передали Повітряним Силам відповідно до державного оборонного замовлення. 27 березня ц.р., черговий модернізований та капітально відремонтований винищувач МіГ-29 сів на смугу рідного летовища, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу...