Смерть Сергія Юрського: "Украина потеряла смелого и ценного друга", - журналіст

Відхід з життя народного артиста Сергія Юрського - не тільки втрата для мистецтва, а й втрата людини, що зберегла моральні орієнтири і не піддалася впливу популярного серед російського бомонду антиукраїнського "тренду".

Сергій Юрський

Як пише журналіст Андрій Нофенко в Facebook, для України і українців Юрський особливо цінний тим, що мав сміливість відкрито засуджувати агресивну політику Кремля, передають Патріоти України.

Відомий актор і режисер, не криючись, говорив, що Росії давно пора зняти з порядку денного українське питання, так як Україна вже давно - інша держава і те, що відбувається там, внутрішні проблеми цієї країни, зовсім не повинні хвилювати Кремль. А спроби втручатися тим більше недоречні і негожі.

"Сразу после аннексии Крыма актер, режиссер, народный артист России Сергей Юрский резко негативно высказался относительно оккупационной политики российских чиновников. Отношения с актерами, поддерживающими аннексию Крыма, артист прекратил", - нагадав журналіст.

"Ушел человек, ушла эпоха", - констатував Нофенко.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Біологічна зброя: Нобелівський лауреат заявив про штучне походження COVID-19

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:10

Вчений не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань. Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє висловив теорію про те, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії в Китаї. Про це ві...

З архіву ПУ. Нас чекають нові лідери: "Після Зеленського українська політика радикально оновиться", - Плахонін

четвер, 22 квітень 2021, 23:30

Зараз на політичні арені немає осіб, які могли би бути наступниками попереднього покоління політиків. Про це у квітні 2020 року розповів публіцист та блогер Андрій Плахонін, передають Патріоти України. "Проблема в тому, що націонал-демократичний табір ...