Смерть Сергія Юрського: "Украина потеряла смелого и ценного друга", - журналіст

Відхід з життя народного артиста Сергія Юрського - не тільки втрата для мистецтва, а й втрата людини, що зберегла моральні орієнтири і не піддалася впливу популярного серед російського бомонду антиукраїнського "тренду".

Сергій Юрський

Як пише журналіст Андрій Нофенко в Facebook, для України і українців Юрський особливо цінний тим, що мав сміливість відкрито засуджувати агресивну політику Кремля, передають Патріоти України.

Відомий актор і режисер, не криючись, говорив, що Росії давно пора зняти з порядку денного українське питання, так як Україна вже давно - інша держава і те, що відбувається там, внутрішні проблеми цієї країни, зовсім не повинні хвилювати Кремль. А спроби втручатися тим більше недоречні і негожі.

"Сразу после аннексии Крыма актер, режиссер, народный артист России Сергей Юрский резко негативно высказался относительно оккупационной политики российских чиновников. Отношения с актерами, поддерживающими аннексию Крыма, артист прекратил", - нагадав журналіст.

"Ушел человек, ушла эпоха", - констатував Нофенко.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Фото дня: У мережі показали закарпатське село, де на ділянці 300 метрів відразу 4 церкви та 600-річна липа (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 0:35

Село Довге засноване в 1383-му році. Неймовірні світлини села Довге, що на Іршавщині, з висоти пташиного польоту у мережі Facebook опублікував Олександр Богданов, передають Патріоти України. Як розповідає Олександр, засноване село Довге в 1383-му році....

Хіти тижня. Терористи "ДНР" відкрили "полювання" на підлітків з українськими паспортами

понеділок, 23 вересень 2019, 0:10

У тих дітей, які не отримали українські паспорти, проблем зовсім і не виникає. Бойовики «Донецької народної республіки» почали активно відловлювати підлітків з новими українськими паспортами на території тимчасово окупованих районів Донецької області. ...