Смерть Сергія Юрського: "Украина потеряла смелого и ценного друга", - журналіст

Відхід з життя народного артиста Сергія Юрського - не тільки втрата для мистецтва, а й втрата людини, що зберегла моральні орієнтири і не піддалася впливу популярного серед російського бомонду антиукраїнського "тренду".

Сергій Юрський

Як пише журналіст Андрій Нофенко в Facebook, для України і українців Юрський особливо цінний тим, що мав сміливість відкрито засуджувати агресивну політику Кремля, передають Патріоти України.

Відомий актор і режисер, не криючись, говорив, що Росії давно пора зняти з порядку денного українське питання, так як Україна вже давно - інша держава і те, що відбувається там, внутрішні проблеми цієї країни, зовсім не повинні хвилювати Кремль. А спроби втручатися тим більше недоречні і негожі.

"Сразу после аннексии Крыма актер, режиссер, народный артист России Сергей Юрский резко негативно высказался относительно оккупационной политики российских чиновников. Отношения с актерами, поддерживающими аннексию Крыма, артист прекратил", - нагадав журналіст.

"Ушел человек, ушла эпоха", - констатував Нофенко.

Інші публікації автора

У пари нільських крокодилів у Харківському зоопарку народилися дитинчата (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 8:24

У зоопарках крокодили часто скидають кладку в воду, і яйця гинуть. «Яйця нільських крокодилів щільні, але за час інкубації шкаралупа стає тоншою. Коли прийшов час, крокодильчики, прогризаючи в шкаралупі отвір, вибралися зі своїх «будиночків» і почали в...

"Тремти, Росіє!": Американський експерт розповів, чому Кремлю потрібно боятися українську армію

вівторок, 23 липень 2019, 8:05

Дослідник звертає увагу, що українські збройні сили значно підвищили рівень керованості, тренованості та професіоналізму в останні роки. «Бійся, Росія: Українська армія стає силою, з якою потрібно рахуватися». З такою назвою вийшла стаття дослідника ам...