Смерть Сергія Юрського: "Украина потеряла смелого и ценного друга", - журналіст

Відхід з життя народного артиста Сергія Юрського - не тільки втрата для мистецтва, а й втрата людини, що зберегла моральні орієнтири і не піддалася впливу популярного серед російського бомонду антиукраїнського "тренду".

Сергій Юрський

Як пише журналіст Андрій Нофенко в Facebook, для України і українців Юрський особливо цінний тим, що мав сміливість відкрито засуджувати агресивну політику Кремля, передають Патріоти України.

Відомий актор і режисер, не криючись, говорив, що Росії давно пора зняти з порядку денного українське питання, так як Україна вже давно - інша держава і те, що відбувається там, внутрішні проблеми цієї країни, зовсім не повинні хвилювати Кремль. А спроби втручатися тим більше недоречні і негожі.

"Сразу после аннексии Крыма актер, режиссер, народный артист России Сергей Юрский резко негативно высказался относительно оккупационной политики российских чиновников. Отношения с актерами, поддерживающими аннексию Крыма, артист прекратил", - нагадав журналіст.

"Ушел человек, ушла эпоха", - констатував Нофенко.

Інші публікації автора

НП у столиці: Будівельний кран впав на проїжджу частину, накривши автомобіль (фото, відео)

субота, 31 жовтень 2020, 12:58

За попередніми даними, обійшлося без постраждалих.

Готуємось до свята: Зробити оригінальний гарбуз на Хелловін допоможуть трафарети

субота, 31 жовтень 2020, 12:48

10 одночасно смішних і страшних ідей. Щороку в ніч з 31 жовтня на 1 листопада у всьому світі святкують найстрашніше свято року, яке зародилось із кельтських святкувань. В англійській мові цей день називається All Hallow's Eve, або скорочено Halloween (...