"Снайперська війна на Донбасі набирає обертів", - Снєгирьов

Підрозділи бойовиків "ДНР" і "ЛНР" укомплектовуються снайперами, які пройшли підготовку на базах регулярної армії РФ або в приватних військових компаніях в Росії.

Лідер ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов повідомив, що в районі проведення операції Об'єднаних сил (ООС) на Донбасі набирає обертів "снайперська війна" із застосуванням як окремих снайперів, так і спеціально підготовлених снайперських груп, передають Патріоти України.
"Нещодавно у окупованій Горлівці від снайперського вогню загинули двоє українських бійців. Першим загинув Валерій Шишак. Разом з ним загинув Андрій Волос, - нагадує Снєгирьов. - Свого часу, аналітичний відділ ГІ "Права справа" повідомляв про те, що на території Ростовської області створені вербувальні пункти і тренувальні бази, в яких бойовики самопроголошених "республік" і так звані "добровольці" проходять спеціальну підготовку".
За інформацією ГІ "Права справа", на тренувальній базі, розташованій на території бази відпочинку "Полюс" за адресою: Ростов-на-Дону, вул. Лівобережна, 94/119, відбувся випуск "курсантів", які після здачі відповідних "іспитів" поповнили ряди бойовиків "ДНР" і "ЛНР".
"Полігон, на якому "курсанти" проходять військову підготовку, знаходиться поблизу селища Персіановське Жовтневого району Ростовської області. Набір "добровольців" здійснюється на матеріальній основі. Тренувальні бази і виховні табори створені на базі Головного Розвідувального Управління ГШ ЗС РФ, - ділиться Снєгирьов. - Після відповідного підготовки, "курсанти" центрів підготовки диверсійних груп відбувають на територію тимчасово окупованих районів Луганської та Донецької областей для здачі "випускних іспитів" в умовах реальних бойових дій".
Лідер ГІ "Права справа" зазначає, що нещодавно на території окупованих районів Донецької області, а саме: на Макіївському тактичному полігоні проходили тактико-спеціальні навчання снайперських груп бойовиків. Аналогічні навчання снайперських груп бойовиків пройшли і на полігонах "народної міліції ЛНР". В ході навчань бойовики відпрацьовували свої дії у вправах, пов'язаних зі специфікою бойової роботи снайпера.

Представник Міноборони України Олександр Мотузняк недавно заявив, що підрозділи бойовиків "ДНР" і "ЛНР" укомплектовуються командирами і снайперами, які пройшли підготовку на базах регулярної армії РФ або в приватних військових компаніях Росії.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...