Про це він пише в статті для "Дзеркала тижня", передають Патріоти України.
"У цій ситуації виникає просте питання: якою повинна бути правильна політика держави та громадянського суспільства в питанні заручників, зокрема кримських? Особисто я вважаю, що більшість нинішніх рефлексій і дій з цього приводу заплановано агресором, відповідають його інтересам і є складовими його стратегії війни проти українського народу. Війни на наше знищення", - зазначає автор.
Він стверджує, що Україна може протиставити Росії дві стратегії для вирішення ситуації: мінімалізувати кількість бранців у Росії, а також їх захист на окупованих територіях.
Насамперед, на його думку, Україна повинна "рухатися до припинення організованого пасажирського транспортного сполучення з РФ".
"Сьогодні єдиним фактором, який утримує владу від цього вимушеного, хворобливого, але необхідного кроку, є саме очікуване широке громадське обурення від такої заборони", - пише Бабін.
Для захисту заручників на окупованих територіях та у Росії, за його словами, потрібно задіяти повний комплекс засобів як політико-правового, так і соціально-економічного характеру.
"До політико-правового слід віднести системний і послідовний моніторинг порушення окупантом прав людини, зокрема права на свободу і на справедливий суд. І це повинно носити не вибірковий, а тотальний характер. Адже на одного відомого, "медійно освітленого" бранця завжди знайдеться кілька невідомих", - йдеться в статті.
Бабін зазначає, що за результатами виявлених і задокументованих фактів повинні застосовуватися системні процесуальні дії і рішучі заходи у міжнародних організаціях та судах, виявлятися прихильники і майно злочинців на материковій Україні.
"Сьогодні ми робимо все для того, щоб окупантові було зручніше і комфортніше "працювати" з безмовним населенням Криму. Ми поставляємо з материка питну воду та електроенергію у новозбудоване житло ФСБшників у Армянську і Яни-Капу (Красноперекопську), багато одиниць материкової техніки українських підприємців залучені до земельних робіт на будівництві Керченського мосту і траси "Таврида", український суд за позовом "видатних правозахисників" скасував ключову статтю урядової постанови №1035, і тепер до Криму можна завозити будь-який товар, який знадобиться окупаційній індустрії", - пише Бабін.
Він зазначає, що Україна повинна змінити таку ситуацію.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...