Сьогодні відзначає свій 96-й день народження командир сотні УПА Мирослав Симчич - "Кривоніс" (фото)

На сьогодні Мирослав Симчич - "Кривоніс" є одним з двох найвищих, з живих ветеранів УПА, за військовим ступенем та посадою в УПА.

5 січня відзначає свій 96-й день народження командир сотні УПА Мирослав Симчич - "Кривоніс" (05.01.1923 р.н.), який 5 років воював в рядах УПА (зокрема брав участь у ряді успішних боїв з військами НКВД взимку 1944-45 р.), відбув в радянських тюрмах та сибірських таборах 32 роки та 6 місяців увязнення, передають Патріоти України з посилання на спільноту "Український Визвольний Рух - ОУН і УПА" в соціальній мережі Facebook.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Чотирилапа курочка-тигидик": У фермера вилупилося здорове курча, але виросло зовсім не в маму (фото, відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 21:28

Курка виявилося мутантом. "Хоть человек и считает себя полноправным хозяином природы, но до тех чудес, которые может себе позволить она, он ещё не дошёл. Природа запросто может устроить так, что ученик четвёртого класса всего немного будет не дотягиват...

Кремль втрачає мільярди: Ціни на нафту впали нижче психологічної позначки

четвер, 29 жовтень 2020, 21:12

Інвестори не виключають, що ціна на нафту знову може досягти від'ємних значень.​. Ціна ф'ючерсів на нафту WTI впала нижче психологічної позначки до $ 36,5 за барель. Ціна ф'ючерсів на нафту Brent з постачанням в грудні до $ 38,3 долара за барель. При ц...