Сьогодні відзначає свій 96-й день народження командир сотні УПА Мирослав Симчич - "Кривоніс" (фото)

На сьогодні Мирослав Симчич - "Кривоніс" є одним з двох найвищих, з живих ветеранів УПА, за військовим ступенем та посадою в УПА.

5 січня відзначає свій 96-й день народження командир сотні УПА Мирослав Симчич - "Кривоніс" (05.01.1923 р.н.), який 5 років воював в рядах УПА (зокрема брав участь у ряді успішних боїв з військами НКВД взимку 1944-45 р.), відбув в радянських тюрмах та сибірських таборах 32 роки та 6 місяців увязнення, передають Патріоти України з посилання на спільноту "Український Визвольний Рух - ОУН і УПА" в соціальній мережі Facebook.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як уповільнити старіння: Вчені з'ясували, який фактор найсильніше змушує людей старіти

четвер, 6 серпень 2020, 9:24

В ході експерименту вони вивчали три різних ознаки біологічного старіння... Жорстоке поводження або насильство в дитинстві швидше запускає в дорослому віці біологічне старіння тіла. Про це повідомляє офіційне видання Американської психологічної асоціац...

Свято 6 серпня: Що ні в якому разі не можна робити в цей день

четвер, 6 серпень 2020, 9:12

6 серпня (24 липня за старим стилем) православна церква вшановує пам'ять святих страстотерпців Бориса і Гліба. Князі-страстотерпці Борис і Гліб були першими святими, яких канонізувала Російська православна церква. Відповідно до літописів, вони були мол...