Сьогодні відзначає свій 96-й день народження командир сотні УПА Мирослав Симчич - "Кривоніс" (фото)

На сьогодні Мирослав Симчич - "Кривоніс" є одним з двох найвищих, з живих ветеранів УПА, за військовим ступенем та посадою в УПА.

5 січня відзначає свій 96-й день народження командир сотні УПА Мирослав Симчич - "Кривоніс" (05.01.1923 р.н.), який 5 років воював в рядах УПА (зокрема брав участь у ряді успішних боїв з військами НКВД взимку 1944-45 р.), відбув в радянських тюрмах та сибірських таборах 32 роки та 6 місяців увязнення, передають Патріоти України з посилання на спільноту "Український Визвольний Рух - ОУН і УПА" в соціальній мережі Facebook.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Експерт розповів, як українцям заощадити на платіжках

вівторок, 25 лютий 2020, 7:24

Бажання багатьох українців підвищити якість житла, поліпшити комфорт і заощадити на комунальних послугах може незабаром стати реальністю.​. В країні запрацював на повну силу Фонд енергоефективності. Які послуги й кому Фонд може запропонувати, а також щ...

Скрепна медицина: На Росії фельдшери волокли пацієнта по асфальту (відео)

вівторок, 25 лютий 2020, 7:10

«Ноші для хворих. А він весь брудний», пояснили свої дії медики. Перехожа поцікавилася у фельдшерів, чому людину тягнуть по землі, а не несуть на ношах. А їй відповіли: «Ноші для хворих. А він весь брудний».