Зараз тривають переговори з фахівцями. Про це заявив засновник «Space Logistics Ukraine» Дмитро Легеза в рамках всеукраїнського космічного туру “Космічна Україна. Те, що МИ робимо!”, який 5 лютого відбувся у Житомирському музеї космонавтики ім. С.П. Корольова, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Житомирської облради.
Компанія «Space Logistics Ukraine», що розпочала працювати торік, поставила перед собою кілька завдань. Передовсім, це внесення змін до законодавства, аби дати можливість приватним компаніям працювати у вітчизняній космічній галузі.
Зокрема, «Space Logistics Ukraine» стала організатором заходу “Космічна Україна. Те, що МИ робимо!”
«Основна мета нашого туру – це популяризація теми космосу. Ми бачимо, як інтенсивно розвивається космічна галузь у США, Китаї, Індії. Україна позиціонує себе як космічна держава, але на орбіті Землі немає жодного нашого супутника. Якщо у найближчі два-три роки держава не зробить ніякого прориву у цьому напрямку, ми дуже відстанемо і наздогнати втрачене буде складно. Для нас важливо проїхати з лекціями по Україні, зустрітися і поспілкуватися з людьми, аби вони почали думати і вірити, що розвивати нашу космічну галузь цілком реально», – розповів Дмитро Легеза.
Для учасників заходу в музеї космонавтики прочитав пізнавальну лекцію космоблогер, радник компанії «Space Logistics Ukraine» Валентин Гаденов.
«Ми спостерігаємо підвищений інтерес до космосу у світі. Технічна база космонавтики змінюється дуже швидко. Щоб не відставати, зараз треба займатися оптимізацією та модернізацією своєї космічної галузі. У цьому контексті важливо внести зміни до законів і залучити приватний капітал. Наприклад, за два роки завдяки приватним інвестиціям у Китаї з’явилися десятки стартапів і є три приватні компанії, які вже мають мільярдні обороти. Ми хочемо це запропонувати і в Україні», – зауважив Гаденов.
За його словами, такі зустрічі мають на меті показати молодим людям, що в Україні є перспективи і мотивувати їх залишатися й працювати в державі.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...