"Спасти рядового Дунаева": Як нардепу надсилали рекомендації щодо захисту від "картавого" (фото)

У переписці захисник депутата, щодо якого три тижні тому Генеральна прокуратура надіслала у Верховну Раду подання про зняття недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності, дає рекомендації, яку лінію захисту йому обрати.

Сергій Дунаєв

Журналісту видання Інформатор вдалося сфотографувати переписку народного депутата Сергія Дунаєва зі своїм адвокатом Олександром Овчаренком, передають Патріоти України.

У переписці захисник депутата, щодо якого три тижні тому Генеральна прокуратура надіслала у Верховну Раду подання про зняття недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності, дає рекомендації, яку лінію захисту йому обрати.

Зокрема, адвокат надсилає Дунаєву підготовлене депутатське звернення на ім’я Андрія Парубія, в якому депутат інформує спікера про те, що досі не отримував ні самого подання, ні додатків до нього.

«Це звернення також частково захистить і комітет, який повернув подання», – пише адвокат Дунаєву, відмічаючи, що подання може стати «невеликим щитом» від «картавого».

Вочевидь, під «картавим» захисник має на увазі Парубія, оскільки 5 червня Комітет з питань регламенту та організації роботи парламенту прийняв рішення повернути подання на Дунаєва голові ВРУ у зв’язку з тим, що депутат у визначений законодавством час не ознайомився з ним. Сьогодні ж Парубій повідомив, що подання на Дунаєва повернув назад у комітет.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...