В майбутньому, лікарів і фельдшерів швидкої перепрофілюють в парамедиків. Це означає, що приводом для виклику «швидкої» перестане бути підвищений тиск або висока температура.

Співавтор реформи, глава «Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ / СНІД» Дмитро Шерембей в коментарі InfoResist розповів, як буде працювати нова швидка допомога, передають Патріоти України.
«Зміна системи швидкої допомоги має на увазі збільшення ресурсної бази всієї швидкої допомоги. По-друге, зміна протоколів надання послуг, можливості лікувати не просто, що тебе поклали в карету і там полікували. Що б цикл з моменту, коли вас забрала швидка допомога, повезла далі, він не закінчувався на моменті, коли вам щось дали, а тривав далі. Третє це можливість отримати кваліфіковані консультації, а не прості бабусині відповіді швидкої допомоги «у вас яка адреса?», «Їдьте туди», - говорить він.
Шерембей стверджує, що після реформування, швидка допомога не приїжджатиме «порожня». Якщо ж пацієнта госпіталізують, каже експерт, то держава покриє «все те, що будуть робити в реанімації». За його словами, державна гарантія буде діяти до двох тижнів.
«Подібного не те що близько ніколи не було, а в принципі ніколи не було. Ні в якому вигляді, ні в якому варіанті. Це було вже описано багато разів і презентовано. Єдине, що зараз очікується це твердження кількісного формату того всього, що отримає людина. Але принцип закладений простий, ця карета повна, укомплектована, це гарантує держава, якщо вас госпіталізують, держава гарантує обслуговування потім в реанімації », - розповів Шерембей.
Експерт підкреслює, що привід для виклику «швидкої» має бути серйозний, «а не температура 37».
«Якщо людей просто влаштовує, що їм жарознижуючі доставляє команда з п'яти чоловік через все місто Київ, а треба встати і вийти в аптеку і купити це, то я думаю, що у цих людей просто клінічні проблеми з головою. Якщо вони таке роблять. Якщо вони банально не можуть прочитати, як треба лікувати дітей в принципі», - говорить він.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...