"Спорт, дзюдо и горные лыжи​, или Имперский морок России", - Єфремов (відео)

Відомий російський артист Михайло Єфремов розповів, чим сучасна Росія відрізняється від СРСР.

Михайло Єфремов

За словами Єфремова, «комуністичний морок закінчився». «Продолжается другой морок. Имперский. Это фантомные боли», - передають Патріоти України слова актора.

Єфремов вважає, що Росія - єдина країна з екс-радянських республік, де вкрай негативно сприймають розпад СРСР і не відзначають «День свободы и независимости».
«Россия — страна, которая очень похожа на человека, который ей руководит. Вот когда у нас был Брежнев — была такая Россия, потом, когда был Горбачев, — была другая Россия, более говорливая. Когда Ельцин был — был спирт «Рояль» и водка «Распутин». А сейчас — спорт, дзюдо и горные лыжи», - резюмував Михайло Єфремов.
Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...