За її словами, день треба починати зі сніданку, інакше проблем зі здоров’ям не уникнути. Супрун також розповіла, чим загрожує відмова від сніданку:
Вам сильніше хотітиметься їсти нездорову їжу
Смачний та корисний сніданок впливає на наше відчуття голоду протягом дня. Якщо ж ви не снідали, існує спокуса з’їсти на ходу щось шкідливе.
Зростають ризики появи жовчнокам’яної хвороби
Досить часто лікарі констатують наявність каменів у жовчному міхурі у молодих людей з нормальною вагою. Після аналізу їх харчових звичок зазвичай виявляється, що вони відмовляються від сніданків та дотримуються безжирових дієт задля схуднення, що і призводить до згущення жовчі.
План по боротьбі з зайвою вагою не спрацює
Дослідження свідчать про те, що люди, які зазвичай не снідають, більш схильні набирати зайву вагу через те, що не здатні контролювати відчуття голоду.
Без сніданку важче думати
Між вечерею та сніданком проходить 8-12 годин, тому після пробудження ваш мозок потребує підзарядки. Результати досліджень вказують, що саме поживний сніданок дозволяє стимулювати пам’ять, концентрацію уваги та готовність навчатись.
"Пам’ятайте, що снідати краще не пізніше ніж через 2 години після пробудження. Тому, якщо ви вже давно активні, але ще не снідали – зробіть це прямо зараз!" – радить Супрун.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...