"​​Спроба Києва знову провести кораблі через Керченську протоку в Азовське море поставить Кремль у дуже складну ситуацію", - російський аналітик

Блогер висловив упевненість, що Путін в наступний раз обере свою улюблену тактику, а саме, "шасне в кущі".

Реакцію Кремля на новий заход Києва в Азов спрогнозував в Telegram російський блогер Ель Мюрид, передають Патріоти України.

Глава українського Радбезу Олександр Турчинов налякав Кремль тим, що анонсував нову спробу кораблів України увійти в Азовське море через Керченську протоку. Минулий раз закінчився піратською атакою армії РФ і захопленням 24 моряків ВМС України.

Однак тепер українські кораблі буде прикривати судно НАТО, яке увійшло в Чорне море. "Если такой сценарий состоится, то Кремль будет поставлен перед неприемлемым выбором - "Давиегобл#" в отношении корабля партнеров может привести к резкой эскалации. Пропустить - встанет вопрос по предыдущему случаю", - змалював експерт складну ситуацію, в яку потрапила Москва через свою необдуману агресію.

Він висловив упевненість, що Путін в наступний раз обере свою улюблену тактику, а саме, "шасне в кущі". "Путин… предпочтет, чтобы пограничники сами все разрулили. Что не так - это они виноваты. А если обойдется - то это мудрое руководство наруководило. Привычка прятаться за чужими спинами - бесценна", - дав свій прогноз Мюрид.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...