Про це він сказав в інтерв'ю ZN.UA, передають Патріоти України.
На його думку, важливо, щоб Німеччина і Франція залишалися провідними учасниками переговорного процесу. Однак, з його слів випливає, що США не збираються безпосередньо брати участь в «нормандського формату».
"Це зручно. Берлін і Париж використовують свої можливості в рамках Мінського процесу, щоб обговорювати конкретні деталі: де повинна проходити лінія припинення вогню; як, коли і куди відводити важке озброєння; як протидіяти загострення в конкретних гарячих точках і т.д.», - зазначив Волкер.
«Це - безумовно важливі речі. Але в рішенні цих питань безпосередню участь США, думаю, не додало б нічого. У чому роль Сполучених Штатів була б корисною? У тому, щоб сфокусувати бачення Володимира Путіна на стратегічному вимірі проблеми. Щоб він зосередився на вирішенні того, чи хоче він вийти з цього глухого кута чи ні», - пояснив посол.
«США можуть сказати Путіну: якщо хочете - ми можемо допомогти, якщо не хочете - ми можемо гарантувати, що вам стане гірше», - підсумував Волкер.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...