США завдають нового санкційного удару по РФ

Міністерство фінансів США ввело санкції проти шести російських суден, трьох компаній і двох осіб.

Як повідомляється на сайті відомства, рішення прийнято в рамках політики обмежувальних заходів щодо КНДР і розгляду з приводу "втручання" в президентські вибори 2016 року, передають Патріоти України.

У список потрапили Антон Нагібін і Марина Царьова, судноплавна компанія "Гудзон" (Владивосток), Primorye Maritime Logistics (Владивосток), Vela-Marine (Санкт-Петербург), а кораблі, які належать "Гудзону", - "Белла", "Богатир", "Нептун", "Партизан", "Севастополь" і корабель Primorye Maritime Logistics "Патріот".

До списку санкцій американського Мінфіну також потрапила словацька компанія LACNO, яку США вважають пов'язаною з російською організацією "Дайвтехносервіс", в якій працюють підсанкційні Царьова і Нагібін.

І компанія, і російські громадяни потрапили в список разом з Vela-Marine через справу про втручання РФ в президентські вибори в США в 2016 році. Компанії "Гудзон", Primorye Maritime Logistics і шість суден виявилися в списку санкцій через політику обмежувальних заходів щодо Північної Кореї.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...