Свою думку про її значення і можливі наслідки висловив співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков, передають Патріоти України.
"Візит Болтона в Москву ілюстрував заяву Трампа про вихід США з договору щодо ракет середньої та малої дальності - вельми чутливому. Тут аргументи американців цілком можна зрозуміти, тому що мова йде не тільки про Росію, але й про Китай, КНДР... І цей договір в значній мірі зв'язує американцям руки. З іншого боку, вони досить чітко вказують на можливі порушення цього договору Росією.
Сенс цього візиту - прозондувати ґрунт в Росії, визначити реакцію. Адже у Болтона було досить широке коло зустрічей, і він досить чітко позначив свою аргументацію на підсумковій прес-конференції.
Підсумки цього візиту можна узагальнити так: з одного боку, це було сповіщення росіян про можливі дії США і вручення розширеної аргументації. З іншого боку, це, безумовно, заклик до діалогу, оскільки є пропозиція про зустріч лідерів в Парижі 11 листопада, і потім повинна відбутися зустріч вже в повномасштабному форматі. Тобто зустріч можна охарактеризувати двояко.
Американо-російські відносини перебувають у стані падіння - це очевидно. Є серйозні побоювання з приводу можливого втручання Росії в майбутні вибори в Конгрес і маса інших чинників. Але візит Болтона в усякому разі слід розцінювати як крок назустріч і спробу обговорювати дуже широке коло питань.
Позиції США і Росії багато в чому різні, навіть діаметрально. Але ситуація, що ускладнюється, змушує росіян і американців шукати шляхи для діалогу. Ця зустріч продовжила контакти. І, скоріше, від зустрічі в Парижі залежатиме подальший розвиток відносин США і Росії.
У питанні РСМД варто враховувати різко негативну реакцію Європи, тому що ЄС зовсім не зацікавлений в тому, щоб знову перетворитися на театр бойових дій, нашпигований ракетами середньої і малої дальності. Прозвучала пропозиція про те, щоб зробити цей договір універсальним і поширити його на Китай, але на сьогоднішній день це навряд чи можливо. Переговори триватимуть. Тим більше, що завтра Америка з нього не вийде - дається певний період на те, щоб рішення прийняло офіційний характер. Однак те, що Америка про це заявила, говорить про серйозність її побоювань щодо Росії і Китаю."
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...