Сталін? Рузвельт? Черчіль?: "В какой стране и при каком строе, не считая нынешней Украины, артистам разрешались концерты дома и одновременно гастроли у врага?", - Муждабаєв

Росія, нарешті, офіційно визнана Верховною Радою агресором. Коли ж панове депутати припинять ці прояви публічної зради так званих "зірок" українського шоу-бізу!?

Про це на своїй сторінці у Facebook пишн український журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Украинские леводиберальные журналисты говорят, что призывать к запрету (даже к бойкоту) выступлений артистов, которые в войну зарабатывают в тылу врага, — это прям сталинизм.

А напомните мне, может, я чего-то не знаю. В какой стране и при каком строе, не считая нынешней Украины, артистам разрешались концерты дома и одновременно гастроли у врага? При Сталине, Черчилле, Рузвельте?

Какое ещё государство такое предательство, причём публичное, разрешало, не замечало? И почему спустя уже четыре года войны это всё ещё возможно? И почему считать, что это аморально и невозможно, — называется «сталинизм», а не «норма для каждого гражданина»?

И где законы, которые поставят точку в этих стыдных дискуссиях с теми, ко делает вид, что не понимает, в какое время и где живет? Россия, наконец, официально признана Верховной Радой агрессором. Разве одно не следует из другого, теперь уже и формально? Депутаты, ау."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Здати в оренду США свої порти": Експерт American Foreign Policy Council розповів, як Україна може "гібридно" вдарити по Росії

п’ятниця, 14 грудень 2018, 0:10

Для захисту від Росії на Чорному та Азовському морях Україна могла б здати в оренду США свої порти в обмін на необхідне озброєння. "Ми повинні зробити те ж саме з Україною на повноцінній основі", - каже старший науковий співробітник Американської ради ...

Хіти тижня. Антизомбі: ''Без рашкиного вещания мозги у некоторых на место встали'', - Воронянська

четвер, 13 грудень 2018, 23:55

Основна маса тих, хто воювали, ні в якому разі не допустить, щоб Зона розповзалася далі, поглинаючи їх рідні місця ... Про це у своєму блозі пише Олена Воронянська, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "День рождения прошел давно, а отс...