Сталін? Рузвельт? Черчіль?: "В какой стране и при каком строе, не считая нынешней Украины, артистам разрешались концерты дома и одновременно гастроли у врага?", - Муждабаєв

Росія, нарешті, офіційно визнана Верховною Радою агресором. Коли ж панове депутати припинять ці прояви публічної зради так званих "зірок" українського шоу-бізу!?

Про це на своїй сторінці у Facebook пишн український журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Украинские леводиберальные журналисты говорят, что призывать к запрету (даже к бойкоту) выступлений артистов, которые в войну зарабатывают в тылу врага, — это прям сталинизм.

А напомните мне, может, я чего-то не знаю. В какой стране и при каком строе, не считая нынешней Украины, артистам разрешались концерты дома и одновременно гастроли у врага? При Сталине, Черчилле, Рузвельте?

Какое ещё государство такое предательство, причём публичное, разрешало, не замечало? И почему спустя уже четыре года войны это всё ещё возможно? И почему считать, что это аморально и невозможно, — называется «сталинизм», а не «норма для каждого гражданина»?

И где законы, которые поставят точку в этих стыдных дискуссиях с теми, ко делает вид, что не понимает, в какое время и где живет? Россия, наконец, официально признана Верховной Радой агрессором. Разве одно не следует из другого, теперь уже и формально? Депутаты, ау."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Свідомо змінивши добре оплачувану роботу на роботу на державному підприємстві", або Скільки заробляє син Пашинського у "Спецтехноекспорті"

п’ятниця, 21 вересень 2018, 12:03

24-річний Антон Пашинський очолив один із департаментів підприємства «Спецтехноекспорт» три роки тому. Син голови парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського Антон Пашинський від 2016 року задекларував майже 1,5 ...

"Від ЗСУ з любов'ю!": Українські десантники захопили штаб американських військових на Saber Junction (фото)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 11:51

Старт міжнародних навчань в Німеччині видався для українських десантників дуже вдалим: без єдиного пострілу вони захопили позиції "противника" у лісі... Рота українських десантників з 95-ї бригади (Житомир) на міжнародних навчаннях Saber Junction-2018 ...