Про це повідомляють "Факти ICTV", передають Патріоти України.
Так, зараз однокімнатну квартиру в центрі Луганська можна продати за $11 тис. І вище, а у віддалених кварталах - за $5-7 тис. (до війни $23-25 тисяч).
Ціна на двокімнатні квартири стартує від $9 тис. (Східні квартали) до $35 тис. (Центр).
Трикімнатну квартиру в центрі міста без ремонту можна продати і за $13 тис., а з ремонтом - за $20-30 тисяч. У східних кварталах ціна стартує від $10 тисяч.
Щодо невеликих міст Луганської області, то там цінова політика ще гірша. Наприклад, у Красному Лучі продається трикімнатна квартира з ремонтом, меблями і технікою за $15 тис., у Горлівці також трикімнатна - за $15 тис., а квартира в Алчевську - і зовсім за $5 тисяч.
Аналогічна ситуація спостерігається ина тимчасово непідконтрольних територіях Донецької області. Зараз однокімнатна квартира у Ворошиловському районі Донецька (центр) коштує $10-16 тис., у віддалених районах міста - в межах $10 тисяч.
Вартість двокімнатної квартири в центрі коливається в межах $20-22 тис., у інших районах Донецька - $12-13 тисяч.
Трикімнатну квартиру в центрі Донецька можна продати за $25-26 тис., у віддалених районах міста - за $20-23 тисяч.
За словами голови Київської міської організації Ради юристів України Василя Гудзя, продаж житла на окупованій території абсолютно законний. Це також підтверджується в Законі України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції". Зокрема, документ не обмежує суб'єктів, зареєстрованих в зоні проведення АТО, у провадженні ними діяльності, зокрема, і з укладання угод із продажу нерухомості та/або обладнання, розташованих в зоні АТО.
Але єдиною проблемою залишається правильність оформлення самого договору.
"Краще здійснювати операції за межами "Л/ДНР", тобто на території підконтрольної України. Хоча це можна робити і там, оскільки сама процедура купівлі-продажу там нічим не відрізняється від норм українського законодавства", - зазначив Гудзь.
Головне, за словами юриста, щоб договір реєстрував український нотаріус, тоді майно буде значитися в єдиному реєстрі України.
Також згідно з українським законодавством здійснювати операцію купівлі-продажу повинні за безготівковим розрахунком. Оплата готівкою здійснюється тільки під час контролю з боку нотаріуса.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...