Стало відомо, як Росія блокуватиме отримання Україною Томосу

У Росії задіяли всі важелі, щоб не дати Україні отримати Томос про автокефалію Української православної церкви. У хід пішли пропаганда, вкидання з метою дискредитації Вселенського патріархату.

Про це розповів український журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

«Що стосується томосу, то росіяни включили на повну потужність всі важелі, щоб заблокувати нам процес його отримання. Варіантів дуже багато. Аж до дискредитації Вселенського патріарха Варфоломія. Тобто набір пропагандиста найвищого рівня використовується на повну котушку, як використовувався свого часу в СРСР, Німеччини, тих же Штатах. Механізми однакові. Плюс підкуп ніхто не відміняв», - вважає Цимбалюк.
За словами журналіста, що відслідковує інформаційну політику в РФ, Кремль знову вкидає в медіа тезу про єдиний народ і неприпустимість розколу. «Набуття українською церквою незалежності подається в Росії як спроба "бандерівців" і "укрофашистів" відірвати Росію від України. Коли їм ставиш резонне питання: "Хлопці, ви ж першими це почали - спочатку в Криму, потім на Донбасі ...", вони знову заводять свою мантру про єдиний народ і велику Русь», - дивується Цимбалюк.
До тієї ж серії пропагандистських прийомів Кремля журналіст відносить організовані московськими церковниками хресні ходи. «Дурять прихожан. Дивно бачити в Києві і інших містах хресні ходи з вимогою миру. Нехай ці священики зберуть свою паству і поводять її навколо Кремля і по Червоній площі», - запропонував Цимбалюк.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...