Відповідно до джерела, за показниками появи на світ нових людей Україна займає в рейтингу ООН вже 172 місце в світі. Головними причинами такої ситуації називають фінансову неможливість забезпечити дитині бажаний рівень добробуту.
Молоді мами скаржаться, що державних виплат не вистачає навіть на памперси і засоби догляду за дітьми. При цьому в бюджеті наступного року осучаснення цієї статті соціальних витрат не передбачено.
У свою чергу, в Мінсоцполітики стверджують, що вже неодноразово виступали за збільшення виплат, проте бажаного ефекту поки немає.
"У Радянському Союзі були трудові династії. У нас - династії одержувачів соціальної допомоги. Це цілі родини, які не працюють, а сидять на соціальних виплатах", - заявив у відповідь профільний міністр Андрій Рева.
Із таким підходом не погоджуються у Верховній Раді. "Нас щодня стає на 500 осіб менше", - наголосив народний депутат Андрій Шипко.
Політики заявляють, що влітку зареєстрували в парламенті законопроект, яким передбачено зростання виплат вдвічі за народження дитини.
"Прив'язати її до прожиткового мінімуму. Якщо він буде рости, то виплата теж повинна переглядатися", - пояснив суть ідеї нардеп Володимир Пилипенко.
Автори документа зазначили, що його підтримала більшість депутатських груп і уповноважений із прав дитини при президенті України, проте до сесійної зали на розгляд законопроект досі не потрапив.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...